Otwarcie sezonu 2019/2020 już 21 września !

Zapraszamy na Belwederską 20/22 na rozpoczęcie sezonu w Teatrze Scena Współczesna!

Przed chwilą kończyliśmy, a już zaczynamy! W tej sytuacji pozostaje nam tylko świętować. Uratuje nas dużo teatru, szampana i oczywiście śmiechu ?

W tym szczególnym dniu zagramy „Dzieła Wszystkie Szekspira” w KULTOWEJ obsadzie Jarosław DOMIN, Dariusz SIKORSKI, Łukasz MATECKI.

A DZIEŁA WSZYSTKIE SZEKSPIRA to żartobliwa prezentacja wszystkich 37 dramatów największego dramaturga wszech czasów. Trzech aktorów występuje pod własnymi imionami, bawi publiczność, żonglując cytatami, streszczeniami fabuł i odwołania mi do stereotypowej znajomości Dzieł Szekspira.

W ramach spektaklu: hip-hopowy „Otello”, „Makbet” po góralsku, „Hamlet” w trzyminutowej wersji oraz „Romeo i Julia” grana przez samych mężczyzn. Widzowie są wciągani do akcji, nieustannie prowokowani przez aktorów do wspólnej zabawy. Spektakl od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród publiczności w każdym wieku.

Tłumaczenie/ Adaptacja/ Reżyseria: Włodzimierz Kaczkowski
Scenografia: Tomasz Larek
Muzyka: Tomasz Luc
Występują: Jarosław Domin/Kamil Przystał, Łukasz Matecki, Dariusz Sikorski/ Bartek Głogowski

? Zapraszamy stałych i nowych widzów, przyjaciół i wrogów oraz osoby zainteresowane potencjalną współpracą. Będzie to również okazja do spotkania i porozmawiania z osobami zarządzającymi Sceną.

DO ZOBACZENIA W TEATRZE ✌?✌

✨ Bilety dostępne przez:
? www.scenawspolczesna.pl lub ewejsciowki – http://bit.ly/2lJR6Ls
? scenawspolczesna@gmail.com
☎ 796 550 570

? Fot. Michał Ignar