DZIEŃ OTWARTY – NOWY SEZON W TEATRZE SCENA WSPÓŁCZESNA I ZAWIROWANIACH

W ramach Centrum Teatru i Tańca w Warszawie funkcjonują: Teatr Scena Współczesna i Teatr Tańca Zawirowania. Przy ulicy Giordana Bruna działamy od niedawna.
Chcielibyśmy spotkać się z Wami, drodzy Widzowie, porozmawiać, a nawet pośpiewać, ponieważ razem tworzymy to miejsce! W Teatrze Scena Współczesna i Teatrze Tańca Zawirowania możecie czuć się swobodnie, tym zaproszeniem chcielibyśmy Wam podziękować i zaprosić na kolejny teatralny sezon!

➡️ 19.09.2021
?NOWA SCENA PRZY POLACH MOKOTOWSKICH
?WEJŚCIE BRAMĄ OD ULICY Giordana Bruna 9

Wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1067664993767909

??????? ??????????:
☘️ 14:30
????????? ????? „???? ???????? ???́???” (???? ?.)
wstęp wolny
czas trwania: 82 min
Akcja filmu toczy się w fikcyjnym państwie, gdzie nowym ministrem w Ministerstwie Ochrony Moralności Publicznej zostaje młoda i piękna Zuzanna (Tola Mankiewiczówna). Od razu staje się ona obiektem westchnień przystojnego zastępcy szefa kancelarii – Sebastiana hrabiego de Santis (Aleksander Żabczyński), lowelasa i birbanta. Zasadnicza Zuzanna szybko przestaje być obojętna na zaloty Sebastiana. Ku przerażeniu społeczeństwa pani minister wprowadza drastyczne reformy, w tym całkowitą prohibicję. Niespodziewane pojawienie się jej bliźniaczki, niesfornej artystki rewiowej Loli, prowadzi do wielu nieoczekiwanych perypetii…
☘️ 16:00 -17:00
??????? ????????? ???? ? ?????̨ ?????????????̨
poziom otwarty, zajęcia dla każdego
zapisy
Przygotowaliśmy specjalny warsztat tradycyjnego tańca Afryki Zachodniej. Podczas warsztatu będziemy uczyć się choreografii do jednego z tradycyjnych rytmów zachodnioafrykańskich, ale przy okazji popracujemy też nad zwinnością, otwarciem ciała i dokładnością ruchu. Ważnym elementem warsztatu będzie praca z rytmem oraz jego interpretacją.
Warsztat poprowadzi Viola Wojciechowska, która zajmuje się tańcem afrykańskim od 1997 roku. Podczas wielu podróży do Afryki Zachodniej pracowała z najlepszymi baletami oraz solistami Mali, Gwinei, Gambii i Senegalu. Prowadzi od lat regularne warsztaty w Warszawie oraz w całej Polsce, kieruje grupą choreograficzną afro dance C’est Ca. Organizuje także wyjazdy taneczne do Afryki (Gwinea, Gambia).
Zapisy: ttzawirowania@gmail.com / 790555979
☘️ 17:00
????́??? ?́???????? ? ?̇????????? ? ???????? ?????? ????? ????́ł??????
wstęp wolny
Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z aktorami Teatru Scena Współczesna. Wspólnie pośpiewamy, pożartujemy, a nawet poprzebieramy się w kostiumy ze spektakli! Kto nie chciałby zrobić sobie zdjęcia w kostiumie Napoleona ze spektaklu „Historia świata” lub Makbeta-górala z „Dzieł wszystkich Szekspira”, nie wspominając o stroju aktora z opery chińskiej? Taka okazja nie zdarza się często!
Na pewno spotkacie Łukasza Mateckiego, Jarosława Domina, Macieja Makowskiego i całą ekipę organizacyjną Teatru Scena Współczesna. Będzie wyśmienicie i jak zwykle zabawnie! Takiego otwarcia sezonu jeszcze nie było!
Zapraszamy tych, którzy nas odwiedzają, jak i tych, którzy jeszcze u nas nie byli.
Liczba miejsc ograniczona.
Aby uczestniczyć w wydarzeniu (Wspólne śpiewanie i żartowanie) należy POBRAĆ DARMOWY BILET: https://bit.ly/2X7YaEU
Lub zapisać się bezpośrednio: scenawspolczesna@gmail.com / 796 550 570

☘️☘️☘️
W czasie wydarzenia o dobry humor i nasze podniebienia zadbają harcerki z mokotowskiej 61 Warszawskiej Drużyny Harcerek ,,Herba” im. dh. Iwony Leczkowskiej. Zapraszamy na stoisko z wypiekami i smakołykami!
☘️☘️☘️
Jeżeli macie książkę, którą już przeczytaliście i ochotę na nowe historie, zapraszamy na kiermasz! Stworzymy przyjazną przestrzeń do wymiany skarbów. Przynieś swoją książkę i wymień na nową!
☘️☘️☘️
O godzinie 19:00 odbędzie się spektakl „Historia świata w skróconej wersji” Teatru Scena Współczesna. Wydarzenie w ramach stałego repertuary Teatru Scena, bilety dostępne: https://bit.ly/3trb5h6