fbpx

 

 

Bartek Głogowski

Bartek

Aktor teatralny i filmowy oraz lektor. Absolwent warszawskiej Akademii Teatralnej, związany z teatrem Scena Współczesna od 6 lat. Pochodzi z Gdyni, wielki fan wspinaczki. Spektakle, w których występuje to „Dzieła wszystkie Szekspira” i „Historii świata w skróconej wersji”.

Łukasz Matecki

Łukasz

Aktor teatralny i telewizyjny. Absolwent wydziału aktorskiego obecnej Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Ze Sceną Współczesną związany od ponad 15 lat. Współpracuje z innymi warszawskimi scenami, między innymi Teatrem Kamienica. Spektakle, w których występuje to „Dzieła wszystkie Szekspira” oraz „Historia świata w skróconej wersji”.

Paweł Iwanicki

Paweł

Aktor teatralny i dubbingowy. Ukończył wydział aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie. Współpracował z Teatrem Studio, Teatrem Narodowym oraz Teatrem Polskim. Od kilkunastu lat związany ze sceną Teatru Scena Współczesna. Występuje w „Biblii w skróconej wersji”.

Jarosław Domin

Jarek

Aktor teatralny, filmowy, telewizyjny oraz dubbingowy. Absolwent warszawskiego wydziału aktorskiego w Akademii Teatralnej. Współpracuje ze stołecznym teatrem Capitol. Związany ze Scena Współczesną od kilkunastu lat. Występuje w „ Historii świata w skróconej wersji” oraz „Dziełach wszystkich Szekspira”.

Marcin Piejaś

Marcin

Aktor teatralny i telewizyjny. Absolwent Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Otrzymał wyróżnienie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za rolę Szambelana w spektaklu dyplomowym „Iwona, księżniczka Burgunda” W. Gombrowicza na XXIV Festiwalu Szkół Teatralnych. Aktor Teatru Śląskiego w latach 2006 – 2009. Związany ze Sceną Współczesną ponad 5 lat. Występuje w „Biblii w skróconej wersji”.

Dariusz Sikorski

Darek

Aktor teatralny i telewizyjny, pracował również jako asystent reżysera. Absolwent aktorstwa na warszawskiej Akademii Teatralnej. Wielokrotnie nagradzany, między innymi na Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Małych Form. Od wielu lat związany z Teatrem Sceną Współczesną. Występuje w „Dziełach wszystkich Szekspira”.

Kamil Przystał

Aktor teatralny i telewizyjny. Absolwent Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Występował na wielu warszawskich scenach, między innymi Teatru Narodowego, Teatru Współczesnego i Teatru Powszechnego. Współpracował z Teatrem STU w Krakowie. Od roku związany ze Sceną Współczesną. Występuje we „Wszystkich dziełach Szekspira”.