AKTORZY

Bartek Głogowski

12741908_952136174862310_4524334347449394535_n

Fot. via Darek Senkowski

Urodził się i wychował w Gdyni. Jest nie tylko aktorem ale także lektorem. Lubi dobrą kuchnię. Jest ogromnym miłośnikiem wspinaczki. Z teatrem Scena Współczesna jest związany od 6 lat. Można go zobaczyć w „Dziełach Wszystkich Szekspira” w reż. Włodzimierza Kaczkowskiego oraz „Historii świata w skróconej wersji” w reż. Włodzimierza Kaczkowskiego. Obecnie występuje w długoletnim serialu „Na wspólnej” jako bandyta. Wywiad: http://www.dziennikteatralny.pl/artykuly/gdybym-nie-byl-aktorem.html

Łukasz Matecki

lukasz matecki

Fot. via Anna Matecka

Pochodzi ze Złotoryi, ukończył PWST Wydział Aktorski we Wrocławiu, od 15 lat jest związany ze Sceną Współczesną. Gra w spektaklu „Dzieła Wszystkie Szekspira” w reż. Włodzimierza Kaczkowskiego oraz w „Historii w skróconej wersji” w reż. Włodzimierza Kaczkowskiego. Współpracuje również ze stołecznym Teatrem Kamienica. W 2017 r wystąpił już m. in. w „M jak milość” oraz w „Drugiej szansie”. W  środowisku teatralnym znany jest z życzliwości i poczucia humoru.

Marcin Piejaś

Marcin Piejaś 04

Fot. via Adam Konowalski

Urodził się 17 marca w Łodzi. Uczęszczał do PWST we Wrocławiu.

W 2006 r otrzymał dyplom. W tym samym roku uzyskał wyróżnienie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za rolę Szambelana w przedstawieniu „Iwona, księżniczka Burgunda” W. Gombrowicza na XXIV Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.

W latach 2006-2009 występował w Teatrze Śląskim w Katowicach. Jest związany również z Teatrem Sceny Współczesnej („Biblia w skróconej wersji).

Jarosław Domin

Jarosław_Domin

Urodził się 24 lipca 1958 r. w miejscowości Miastko.

Jest znanym aktorem dubbingowym, występował również

w serialach animowanych i fabularnych, filmach. Jego głos jest obecny w imponującej liczbie bajek dla dzieci, Obecnie można podziwiać jego błyskotliwe role na deskach Teatru Sceny Współczesnej ( w „Dziełach Wszystkie Szekspira”, „Historii świata w skróconej wersji”). W Teatrze Capitol występuje w spektaklu pt. „Goło i wesoło”.

Paweł Iwanicki

paweł iwanicki 0111 (2)

Fot. Archiwum Teatru

Urodził się 22 marca 1970 r w Warszawie. Ukończył Wydział Aktorski PWST w Warszawie. Jest aktorem filmowym i dubbingowym.

W latach 1992-1997 występował w Teatrze Studio w Warszawie, w roku 1997 gościnnie w Teatrze Narodowym w Warszawie. W latach 1995-1997 grał również w Teatrze Polskim. Jest również związany z Teatrem Sceny Współczesnej, występuje w spektaklu pt. „ Biblia w skróconej wersji”.

Dariusz Sikorski

760212

Przyszedł na świat w Kutnie 12 grudnia 1988 r. W swoim dorobku artystycznym ma wiele ról teatralnych i filmowych. Pracował również jako asystent reżysera. Otrzymywał także nagrody m. in. w Szczecinie na XXIII Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Małych Form (1988), za rolę w przedstawieniu „Huśtawka uczuć czyli druga pułapka miłości” oraz ponownie w Szczecinie na  XXVI Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Małych Form (1991) za rolę w przedstawieniu "Copi Homoseksualista czyli jak trudno się wyrazić".