Konferencja i pokaz dla Nauczycieli szkół ponadpodstawowych w Warszawie “Nie zrażamy do Teatru, zarażamy Teatrem”

? Szanowni Nauczyciele, Szanowne Nauczycielki i Drodzy Widzowie (jeżeli znacie Nauczycieli – prosimy o przekazanie im tej wiadomości)!

8 listopada organizujemy konferencję i pokaz dla Nauczycieli szkół ponadpodstawowych w Warszawie “Nie zrażamy do Teatru, zarażamy Teatrem”. Serdecznie zapraszamy! ?‍???‍?

? Zdajemy sobie sprawę jak wymagający jest zawód Nauczyciela, jak ważną rolę w społeczeństwie pełnicie. Za to wszystko dziękujemy! ??? Chcielibyśmy spotkać się osobiście, aby podziękować za cały Wasz trud, energię i czas włożony w kształtowanie nowych pokoleń, dlatego
? Teatr Scena Współczesna ma zaszczyt zaprosić Nauczycielki i Nauczycieli szkół ponadpodstawowych w Warszawie na Konferencję i pokaz pt. ,,Nie zrażamy do Teatru, zarażamy teatrem” ?

? Podczas konferencji przekażemy materiały pomocnicze, podyskutujemy o kulturze, teatrze, edukacji i wychowaniu, ale ideą przewodnią naszego Teatru, a także tego spotkania, jest to, aby nie zniechęcać do teatru, więc nie będzie to nudna konferencja. W programie przewidujemy pokazy najciekawszych fragmentów i piosenek ze spektakli, rozmowy z Aktorami Teatru Scena Współczesna, prezentacje scenariuszy lekcji edukacyjnych. To będzie konferencja z rozrywką. Serdecznie zapraszamy!

? Termin:
8 listopada 2021 (poniedziałek), godz. 12:30-14:30

? Miejsce:
Teatr Scena Współczesna, ul. Giordana Bruna 9 (tuż przy stacji Metro Pole Mokotowskie)

? Zgłoszenia:
Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową do 03.11.2021 na adres: scenawspolczesna@gmail.com – w tytule prosimy ująć KONFERENCJA 2021, a w treści maila podać imię, nazwisko i szkołę, którą Państwo reprezentują.

? Uczestnicy otrzymają zaświadczenia o udziale w konferencji.

? Projekt współfinansowany jest przez m.st. Warszawa w ramach programu “Centrum Teatru i Tańca w Warszawie”.

? Program konferencji został przygotowany we współpracy z LXIX Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944

Chętnie odpowiemy na Wszelkie pytania (tel. 796 550 570).

ZAPRASZAMY serdecznie ?‍???‍?